Екскурсії по маршрутам:

Маршрути та екскурсії: Кам'янець-Подільський, Хотин, Кривче, Бакота, Нирків | Групові та індивідуальні екскурсії на будь-який смак.

Екскурсоводи з досвідом проведуть - екскурсія Кам'янець-Подільський та передмістях, познайомлять вас з їх архітектурними особливостями і кулінарними традиціями та фестивалями. Ви самі зможете вибрати зручний час для здійснення прогулянок і автобусних турів, знайшовши підходящий тур на нашому сайті. Готові до нових відкриттів і захоплюючих пригод?

Замовити екскурсії

Екскурсія в Хотин

Екскурсія в Хотин

Сьогоднішній Хотин прославлений завдяки невеличкому, але дуже високому замку, побудованому на березі р.Дністер.

Спочатку це було невелике, побудоване східними слов'янами на місці древнього поселення, дерев'яне укріплення, що захищало їх від численних завойовників.

Екскурсія Кам'янець-Подільський

Екскурсія Кам'янець-Подільський

Кам'янець-Подільський, одне з найдавніших міст України, належить до визначних явищ європейської культури. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво. Кам'янець-Подільський і сьогодні чарує неповторною єдністю ландшафту та архітектури.

Новодністровська ГЕС

Новодністровська ГЕС

Новодністровська ГЕС - це найбільша гідроелекростанція на річці Дністер.

Старт екскурсії на ГЕС відбувається з Кам'янця-Подільського, по дорозі можна заїхати в Хотин.

Екскурсія в Заліщики

Екскурсія в Заліщики

В Заліщики туристи приїжджають подивитись один єдиний в Україні меандр – річка Дністер тут фактично розвертається на 360 градусів.

Щоб насолодитись цим краєвидом потрібно знайти село Хрещатик і через нього добратись до оглядової площадки. В Хрещатику є справжній середньовічній майдан – в справжньому розумінні. По центру села стоїть церква а біля неї велика площа.

Екскурсія в Скалу-Подільську

Екскурсія в Скалу-Подільську

Сьогодні туристи приїжджають подивитись на залишки пишного замку від якого збереглись башта, оборонні стіни, чотириярусна порохова вежа, а також рештки палацу з чудовим кам‘яним орнаментом навколо вікон та дверей.

Екскурсія в Кривче

Екскурсія в Кривче

В Кривче туристів заманює Кришталева печера, в якій облаштували тунель довжиною 2,5 км. та по якому проводять екскурсії місцеві гіди. Лише дорога, що веде до печери, протяжністю 1,5 км., може зіпсувати Ваш настрій від поїздки в цю частину Медоборів.

Екскурсія в Бакоту

Екскурсія в Бакоту

Бакота заворожує туристів своїми живописними краєвидами, високими скелями, чистою Дністровською водою та першим українським скельним монастирем.

Бакотська затока знаходиться між селами Колодіївка, Каштанівка та Гораївка Кам'янець-Подільського району. Займає приблизну площу разом з водним басейном біля 850 га. В плані затока представляє собою вигнуту підкову, яка розміщена на півночі від русла річки Дністер.

Екскурсія Кам'янець-Подільський

Можливо, ви зміните свій погляд, дізнавшись безліч цікавих таємниць, збережених тихими двориками і скверами столиці Поділля. Наші гіди проведуть вас у потаємні, затишні куточки Кам'янця-Подільського, де немає парадних фасадів помпезних палаців і садиб. Зате є таємниці, які зберігає кожен двір, кожен провулок квітки на каменні. Про деяких з них вам розкажуть наші екскурсоводи, заодно повідають цікаві історії з життя простих людей і політичних діячів держави. Адже Кам'янець це остання столиця України - де варто замовити екскурсію!

Кам'янець-Подільський оточений мальовничим каньйоном з високими скелястими берегами, висотою більше 40 метрів, приваблює багатьох туристів, для яких розроблені екскурсії і маршрути подорожей...

Як найняти екскурсовода?

В першу чергу за рекомендаціями друзів і знайомих. Туристичні фірми теж часто пропонують екскурсоводів, але вони зазвичай працюють відразу з групою туристів, і індивідуальні програми не передбачаються. Сучасні засоби зв'язку, інтернет дозволяють заздалегідь знайти хорошого екскурсовода. У нашому розділі ми пропонуємо вам тих супроводжуючих, ніж професіоналізмі ми переконалися на власному досвіді.

В обов'язки гіда входить супровід та прокладання маршруту, розкриття пам'яток в повній красі, турбота про комфорт і багато що інше. Справжні професіонали настільки щиро ведуть себе, що на довгі роки залишають приємні враження про себе і про Кам'янці-Подільському.