Екскурсії » Екскурсії » Екскурсія в Заліщики

Екскурсія в Заліщики

RU
Екскурсія в Заліщики

Зверніть увагу:

В Заліщики туристи приїжджають подивитись один єдиний в Україні меандр – річка Дністер тут фактично розвертається на 360 градусів.

Щоб насолодитись цим краєвидом потрібно знайти село Хрещатик і через нього добратись до оглядової площадки. В Хрещатику є справжній середньовічній майдан – в справжньому розумінні. По центру села стоїть церква а біля неї велика площа.

  2.

Наприкінці XVIII століття князь Юзеф Понятовський заклав на березі Дністра в Заліщиках маєток з невеликим палацом. У 1808 році його придбав купець Ігнацій Бруницький, єврей-вихрест. У 1831 році він перебудовує палац в ампірному стилі. Двоповерховий цегляний палац з двома бічними ризалітами та балконом над центральним входом добре зберігся до наших днів.

маєток Понятовського в Заліщиках

Одночасно із палацом на Дністровському березі Бруницькі заклали мальовничій парк, який і сьогодні має одну з найбагатших дендрологічних колекцій серед парків Тернопільщини. Площа парку складає 5 гектарів, на яких проростає більш ніж 40 видів дерев і чагарників. Серед реліктів - гінкго, тюльпанове дерево, софора японська.

Також можна, зупинись біля маєтку та пройтись алеєю до Дністра – де колись знаходились знамениті пляжі в Заліщиках і куди з’їжджались заможні поляки.

Пляжі в Заліщиках

3.

Поруч на скелі розташований Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир в Заліщиках

 

Свято-Іоанно-Богословський Хрещатинський монастир в Заліщиках

 --

Екскурсія Кам'янець-Подільський

 
год \ | | Екскурсії
Екскурсії Кам'янець-Подільський
 
Фестивалі 2019
1 колонка