Екскурсії » Екскурсії » Екскурсія квест у Кам'янці-Подільському для дітей

Екскурсія квест у Кам'янці-Подільському для дітей

Екскурсія квест у Кам'янці-Подільському для дітей

Зверніть увагу:

Максимальна кількість учасників квесту - 20 осіб.

Екскурсія квест для дітей в Кам'янці-Подільському відмінно підійде для тих, хто хоче урізноманітнити своє перебування в місті або шукає, де провести час на вихідних. Незвичайна розвага, популярне серед любителів інтелектуальних ігор, припаде до душі і дітям, і дорослим. Емоції, які ви відчуєте під час гри, не зрівняються ні з якими іншими враженнями!

Екскурсія квест для дітей в Кам'янці-Подільському 

Що таке реаліті-квест у Фортеці?

Це командна гра, учасники якої потрапляють у вигаданий світ, де їм належить розгадувати загадки і вирішувати головоломки, щоб вийти з кімнати і дізнатися, чим закінчиться сюжет. Ідея квестів в реальності була запозичена з комп'ютерних ігор. У квест-кімнаті за допомогою декорацій і реквізиту створюється особлива атмосфера, що дозволяє повністю зануритися в історію, персонажами якої стають учасники.


what Найкраще квест проводити у будній, несвятковий день!!! Що було меньше туристів...


Що входить в Квест?

 1. Виготовлення монетки
 2. Стрільба з луку
 3. Розгадування загадок
 4. Пошук підказок по вежам та підземеллям Замку
 5. (розіграш підказок у вигляді спортивних завдань: рухливі ігри, ігри на спритність.)
 6. Закріплення грамот за 1,2,3 місце сургучом + Загальне фото із совою.

Вартість квесту в фортеці (замку) Кам'янця-Подільського:

 • Для сім'ї з 2 дітьми - 1000грн.
 • Для сім'ї з 4 дітьми - 1200грн.
 • Для сім'ї з 6 дітьми - 1400грн.
 • 10 учасників (діляться на 2 команди) - 2000 грн
 • 15 учасників (діляться на 3 команди) - 2500 грн
 • 20 учасників (діляться на 4 команди) - 3200 грн
 • Не входить у вартість вхідний квиток у фортецю - 40 (дит)/60 (дор)грн.


---

Телефон для замовлень- 097-479-12-18


---

 

---

Чому варто замовити квест в Кам’янець-Подільській фортеці?

Квести в замку не випадково так популярні - це унікальна можливість стати частиною ігрового світу в середньовічних стінах твердині Поділля і випробувати ні з чим не порівнянні емоції. Ось чому  квест замовляють для шкільних класів чи просто кількох сімей.

 • Це хороше тренування для мозку. У сценаріях використовуються найрізноманітніші завдання на уважність і кмітливість, вправи для розвитку пам'яті і логіки, інтелектуальні ігри та багато іншого. Рішення складних і різнопланових загадок тримає мозок в тонусі і розвиває гостроту розуму.
 • Це рухлива гра. Звичайно, проходження квеструма не зрівняється з походом в спортзал, але стане чудовою альтернативою «сидячим» розвагам — перегляду кіно або грі в комп'ютер. Якщо ви ходите зробити свій спосіб життя більш активним, то квести в реальності допоможуть вам у цьому!
 • Це робота в команді. Злагоджена командна робота потрібна не тільки при проходженні гри, але і в повсякденному житті, в першу чергу, на роботі або навчанні. Під час реаліті-квесту в Кам’янці-Подільському Ви зможете навчитися взаємодіяти з іншими учасниками, зрозумієте свої сильні і слабкі сторони і навчитеся довіряти іншим.
 • Це весело. Під час гри ви повністю поринете у вигаданий світ і проживете ситуації, яких ніколи не буде в справжньому житті. Проходячи квест в Фортеці, ви зможете уявити себе вролі середньовічного воїна, або персонажа з історичного фільма, продемонструвати сміливість і кмітливість.

Якщо Ви вже побували на екскурсії або бажаєте її доповнити, то квест в Кам’янці-Подільському стануть відмінним способом урізноманітнити своє дозвілля і весело провести час в компанії друзів і рідних.


Як замовити квест в Кам’янці-Подільському?

тел. 097-479-12-18


Якщо ви хочете, щоб квест в реальності пройшов на вищому рівні, а ваші діти отримали море емоцій та згадок звертайтесь за цими контактами.
 
год \ | | Екскурсії
Екскурсії Кам'янець-Подільський
 
Фестивалі 2019
1 колонка